Asyapoker Şikayet

Asyapoker sitesi 2015 yılının son döneminden itibaren Türkiye piyasasında hizmet vermeye başlayan, tasarımında, kırmızı ve gri renk tonlarını kullanan, Türk dilinde yayın yapan bir site olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapısı incelendiğinde ya da yasal yapısı hakkında bilgi olunmaya çalışıldığında, sadece ana sayfa üzerine yerleştirilmiş olan Montenegro oyun komisyonuna ait bir ifadenin olduğu görülmektedir. Dolayısıyla yalnızca bu ifade üzerinden hizmet sunmaya devam edilmesi, beraberinde asyapoker güvenilir mi? Sorusunu da getirmektedir. Site Türkçe dilinde yayın yapıyor olmasına rağmen, poker turnuvaları başlığı altındaki bölümde, Türkçe dilinde çevrim yapılmamış olması da asyapoker şikayet konularının ilk sırasında yer almaktadır.

Asyapoker Güvenilir Mi?

Asyapoker sitesinin güvenli işlemler konusunda aldığı tedbirlerin hiçbirisine, site içinde rastlanmamaktadır. Site görünümü itibariyle kapalı bir kutu şeklinde bulunmaktadır ve üyeleriyle bilgi paylaşımı yapmamaktadır. Bu özellikler dolayısıyla, asyapoker güvenlik anlayışına net cevap verilmesi mümkün değildir. Sadece ana sayfanın sağ alt köşesine yerleştirilmiş olan bir yazıda, Montenegro oyun komisyonunun isminin geçtiği görülmektedir. Gizlilik politikaları hakkında, güvenlik ve şifreleme programları hakkında nasıl bir politika izlendiği, hiçbir şekilde öğrenilememektedir.

Asyapoker şikayet

Asyapoker Şikayet

Asyapoker şikayetler şeklinde bir araştırma yaptığımızda, aynı hususların gündeme geldiği dikkat çekmektedir. Öncelikli olarak asyapoker şikayet başlığı ile paralel bir şekilde, asyapoker güvenilir mi? Sorusu da gündeme gelmektedir. Güvenli işlem platformu olup olmadığı konusunda bilgi paylaşımında bulunmaması, sitenin en büyük eksikliğidir. Diğer bir asyapoker şikayet konusu da karşımıza, Türkçe dil desteği olarak çıkmıştır. Türkçe dilinde yayın yapıyor olmasına rağmen, içerikte bulunan bazı bölümlerin, halen İngilizce dilinde kalmış olması yani çevrim işleminin yapılmamış olması da büyük bir eksikliktir.

Asyapoker Ödeme Sorunu

Asyapoker ödeme sorunları başlığında karşılaşılan en büyük eksiklik, ödeme yöntemleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Aktif olarak kullanılan yöntemler banka havalesi ve cepbank sistemidir. Banka havalesi hem yatırım, hem çekim işlemlerinde kullanılmakta olup, banka havalesi 100 cepbank ise 50 Türk lirası minimum limitlere sahiptir. Hız konusunda da tereddütlü açıklamalar yapılmakta olup, net olarak bu işlemlerin ne kadar sürdüğü bilgisine ulaşılamamaktadır. Görünüm itibariyle site, ecopayz ve ukash gibi sistemleri de yakın zaman içerisinde, üyelerin hizmetine sunacaktır. Ancak, bu sürenin ne kadar zaman alacağı bilgisi paylaşılmamıştır. Verilen tüm bilgiler kapsamında, hem asyapoker güvenilir mi? Sorusuna bir cevap verilememekte, hem de asyapoker şikayet başlığında oluşturulan konuların nasıl çözüleceği bilgisine ulaşılamamaktadır.

 

Aslan Kuraltepe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir