Betmoon Güvenilir Mi

Betmoon sitesi, 10 seneyi aşkın bir süredir kullanıcılarına bu sektörde hizmet veren bir sitedir. Grand Vision N.V. firmasının garantisi altında olan markalardan biridir. Lisansını da bu firma aracılığıyla almıştır. Lisans bilgileri kapsamında, Curacao Oyun Komisyonu’ndan alındığını ve lisans numarasının da 8048/ JAZ olarak belirtildiğini söyleyebiliriz. Site 2016 senesinden beri müşterilerine lisanslı olarak hizmetini sürdürüyor. Betmoon güvenilir mi hususuna ek olarak, sitenin 7/ 24 faal olan bir müşteri hizmetleri servisine sahip olduğunu da belirtelim. Hakkımızda kısmında, birçok güvenlik konusu ayrı sekmeler içinde açıklanmıştır.

Betmoon Canlı Destek

Canlı destek hattı, sitedeki tek iletişim yöntemi değildir fakat daha hızlı geri dönüş yaptığı için oldukça tercih edilmektedir. Bu kapsamda, ana sayfanın hemen sağ alt kısmında bulunan logoyu kullanarak doğrudan canlı desteğe ulaşabileceğinizi söyleyebiliriz. Bununla beraber, canlı destekle iletişim kurabilmeniz için üyelik bilgileriniz gereklidir. Eğer üye değilseniz de e- mail adresi gibi bilgilerinizi ileterek mesajınızı aktarabilirsiniz. Canlı destek, sabah 10.00 ile gece 02.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Betmoon Güvenilir Mi

Betmoon Para Çekme

  1. Banka Havalesi
  2. PTT Bank Transfer
  3. EcoPayz

Bu yöntemleri kullanarak çekim talebinizi verebilirsiniz ve site size en geç 15 dakika içerisinde geri dönüş yapacaktır. Bazı durumlarda sitenin para çekimi için belge talep etme hakkı da bulunmaktadır. Böyle durumlarda üye adına kayıtlı ödeme kartı bilgileri istenmektedir. Para çekim taleplerinizi haftanın her günü, 10.00 ile 02.00 saatleri arasında verebiliyorsunuz. Para çekiminden önce eğer bonus kullanmıyorsanız, ana paranızı en az 1 kez, 1. 30 oranında çevirmeniz gerekmektedir. Ecopayz yöntemini kullanacaksanız Betmoon şikayet yöntemlerinden olan canlı desteğe bildirmeniz ve finansa bölümünün onayını almanız lazım.

Betmoon Yeni Giriş Adresi

Siteye giriş yapmak için, en güncel adres, Betmoon1. com olarak bilinmektedir. Betmoon sitesi, sosyal medyada aktif bir sitedir. Bu yüzden Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarına sahip. Bu uygulamalar üzerinden Betmoon’u takip ederseniz, site hakkında haberlerden de hızlı bir şekilde bilginiz olacaktır. Güncel olduğu kadar doğru giriş adresini takip etmeniz de oldukça önemlidir.

asli
Latest posts by asli (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir