Euro24 Güvenilir Mi

İşleyiş ve içerik hakkında çok kısıtlı bilgiler veren sitenin Euro24 güvenilir mi? sorusuyla ilgili gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde verdiği görülüyor. Ana sayfasının alt bölümünde bulunan Antillephone N.V. Curaçao lisans sistemi tarafından verilen bilgilerin sitenin güvenilirliğini ispatlamaya yettiği görülüyor. 8048/JAZ2014-043 numaralı lisansla verilen hizmetlerin tümünün Curaçao devleti resmi kurumunun güvencesinde ve denetiminde verildiği biliniyor. Site Sadekya Fiducriary Partner B.V üzerinden lisanslama işleminin gerçekleştirildiğini bildiriyor.

Euro24 Bonus

Yapılan araştırmalarda sitede şu anda aktif olarak her hangi bir bonus seçeneğinin bulunmadığı gözlemleniyor. Bu durumun geçici bir süreç olduğu tahmin ediliyor. Bonus vermeyen sitelerin sayısının oldukça az olduğu ve rekabet sebebiyle sitelerin çok sayıda cazip içerikli bonuslar vererek dikkat çekmeye çalıştıkları biliniyor. Geçici süreçten sonra sitenin de oldukça geniş bir liste halinde bonuslar ve fırsatlar vereceği tahmin ediliyor. Bilgi verme konusunda da eksiklikler bulunan sitenin bonus ve bilgi eksikliği konusunun site hakkında Euro24 şikayet ve eleştirilerinin artmasına sebebiyet veriyor.

 

Euro24 Bonus Çevrimi

Şu anda içeriğinde hiçbir bonus, promosyon, çekiliş ve kampanya gibi fırsatlar bulunmayan sitede bonus çevrim şartları diye bir konudan da bahsetmek mümkün olmuyor. Site yönetimi tarafından gerekli görülüp üyelere bonus vermeye karar verildiğinde, bu bonusların çekilebilmesi için aranan çevrim şartlarının sitenin uygun bir menüsünün altına ekleneceği tahmin ediliyor. Şu an için bonus çevrim şartları ile ilgili her hangi bir veri bulunmuyor.

 Euro24 Yeni Giriş Adresi

Sitenin giriş adresini değiştirerek piyasada tutunduğu görülüyor. Siteye erişim sağlayabilmek için aranan giriş adresi bilgisi euro24bet2.com olarak bildiriliyor. Belli zamanlarda giriş adresini değiştiren sitenin şu anda kullandığı yeni adresi çok kısa bir süre önce almış olduğu biliniyor. Giriş adresinde değişiklik yapmadığı durumda kullanıcılarına hizmet veremeyeceği biliniyor. Yürürlükte olan kanunlar uyarınca faaliyetleri engellenen kaçak bahis sitelerinin tümünün bu yöntemi kullanarak üyelerine sitelerini ziyaret fırsatı tanıdığı biliniyor. Sitenin yeni giriş adresi kullanılmasına rağmen erişim sorunu yaşayan üyelerin ağ ayarları üzerinden dns numaralarını değiştirmeleri tavsiye ediliyor. Kullanılacak güncel dns numaralarını internet forumlarından bulmak mümkün oluyor.

Euro24 İle İlgili Paylaşımlar

asli
Latest posts by asli (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir