Holiganbet Şikayet

Site hakkında yapılan gücük çaplı bir sorgulama sonucu hakkında bildirilen Holiganbet şikayet konularının zaman zaman üyeler tarafından şikayet sebebi olarak gündeme geldiği görülüyor. Sitenin tüm kullanıcılarının faydalanması amacıyla verdiği fırsatların lisanslı ve adil bir ortamda kullanıcılarla buluştuğu ve şikayetlere çok fazla rastlanılmadığı biliniyor. Site hakkında eleştirilere ve şikayetlere en çok toplu sms’lerin yoğunlaştığı dönemlerde gerçekleştiği gözlemleniyor. Sitenin eleştiri ve olumsuz görüşlere karşılık bunların yoğum olduğu dönemler dışında her hangi bir eleştiri almamaları dikkat çekiyor.                                  

Holiganbet Mobil

Sitenin taşınabilir cihazlar aracılığıyla görüntülenen web sitesine mobil sayfa deniliyor. Mobil sayfasında her hangi bir eksiklik ya da aksaklık bulunmayan sitenin tüm kullanıcılarına Curaçao devleti güvencesinde adil ve güvenilir işlem sunduğu görülüyor. Sayfanın görüntülenebilmesi için kullanılan tüm işlemlerin adil ve güvenilir bir şekilde veriyor. Sitede bulunan özellikleri aynı paralelde kullanan mobil sayfanın, kullanıcılarıgünün her saati yardım ve destek talebinde kullanabilecekleri canlı destek hizmetinin de ortak olduğu biliniyor. Sitenin 24 saat uzun süre kaynattıktan sonra ara ilkele

 

Holiganbet Para Yatırma

  1. Ptt Bank
  2. Banka Havalesi
  3. Bitcoin
  4. Cep Bank
  5. Garanti Cebe Havale
  6. Vakıfbank Cebe Havale

Sitede bulunan para yatırma yöntemleri adlı menün açılmadığı görülüyor. Para yatırma yöntemlerinin adları dışında başka bir açıklamasının yapılmadığı sitede, çalışmayan ve görüntülenemeyen sayfalarda bir takım bilgilerin elde edilmesinin önünde engel olarak duruyor. Sitenin yatırımlarda işlem ücreti almaması sebebiyle kullanıcılar seçecekleri yöntem doğrultusunda komisyonla mali işlem gerçekleştirme şansı yakalıyor. 6 Farklı yönteme ait para yatırma kural ve şartlarının verilmediği sitede bu ayrıntıların ve daha birçok bilginin alınacağı canlı destek menüsünün 7/24 hizmet verdiği gözlemleniyor.

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Ana sayfasının en alt sağ bölümünde bulunan Curaçao E-gaming lisans sorgulama sisteminden alınan bilgiler veriliyor. Holigan Vision B.V. şirketi tarafından piyasada bulundurulan sitenin 1668/JAZ numaralı Curaçao lisansının kullanıcılara bildirilmesinin sebebi Holiganbet güvenilir mi? sorusuna yanıt amaçlı olduğu tahmin ediliyor. Site giriş adresi gözden geçirildiğinde; bu adres üzerinde azımsanmayacak kereler değişiklik yapıldığı anlaşılıyor. Kaçak bahis sitesinin giriş adresini değiştirerek hizmet vermeyi sürdürdüğü görülüyor. Sitenin güncel giriş adresi holiganbet22.com olarak belirlenmiştir.

asli
Latest posts by asli (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir