Noktabet Güvenilir Mi

Noktabet sitesi 2016 yılından beri aktif bir sitedir. Sitede, birçok konu hakkında sekme bulunmaktadır. Bununla birlikte merak edebileceğiniz hemen her konu ayrıntılarıyla sitede açıklanmıştır. Firma bilgileri, kurallar, gizlilik politikası gibi sekmeler üzerinden siteyle ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Noktabet şikayet için de sitede birçok yöntem bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerinin aktif olması da sitenin güvenilirliği açısından önemlidir. Bunun dışında,  lisanslı bir site olduğundan da söz edebiliriz. Curacao Oyun Komisyonu’nun vermiş olduğu lisans ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bununla beraber lisans numarası, aracı firma gibi birçok konu hakkında da firma bilgileri bölümünde bahsetmiştir.

Noktabet SMS Şikayet

Sitede yer alan müşteri hizmetleri yöntemlerinden bahsedebiliriz ilk olarak. Canlı destek, sosyal medya hesapları, birkaç adet e- mail bunlara örnektir. Ayrıca sitedeki çoğu yöntemler ise 7/ 24 aktif konumdadır. Bunun haricinde kullanıcıların doğrudan kullanabileceği bir SMS şikayet hattı bulunmamaktadır. Fakat Noktabet sitesi, bazı gelişmeleri ya da yeni bonus gibi konuları üyelerine SMS yoluyla bildirebilmektedir.

Noktabet Güvenilir Mi
Noktabet Canlı Destek

Noktabet sitesinde en çok kullanılan yöntemlerin başında canlı destek geliyor. Canlı destek yöntemi ise ana sayfanın hemen sol alt kısmında yer alan kısımda bulunmaktadır. Canlı desteğe ulaşmak isterseniz saat 10.00 ile 05.00 arasında kolayca ulaşabilirsiniz. Canlı destek, Noktabet güvenilir mi konusunda da en çok dikkat edilen unsurlardan biridir. Bu yöntem ile tüm soru, şikayet ve önerilerinizi aktarabiliyorsunuz. Sitede belirtildiği üzere çok kısa sürede hesabınıza geri dönülecektir.

Noktabet Yeni Giriş Adresi

Noktabet sitesi bir yılı aşkın bir süredir kullanıcılarına hizmet vermektedir.Bu süre boyunca BTK engellerine denk geldiği için birkaç kez giriş adresini, bağlantı ismini değiştirmek durumunda kalmıştır.Böyle durumlar da Noktabet sitesinin sahip olduğu sosyal medya hesaplarını takip etmelisiniz.  Youtube, Facebook, Instagram, Twitter ve son olarak Google Plus hesapları buna örnektir. Buradan güncel adresi öğrenirseniz aynı zamanda sizin için daha da güvenilir olacaktır.Siteye giriş yaptıktan sonra da üyeliğinizi kolayca devam ettirebilirsiniz ya da ana sayfada bulunan üye ol butonunu kullanabilirsiniz.

asli
Latest posts by asli (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir