Perabet Şikayet

Karşılaştığınız tüm sorunlar ve aklınızdaki tüm sorular için sitenin 7/ 24 online olan iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz. Aktif bir şikayet ve soru hattının olması Perabet güvenilir mi hususunda da oldukça önemli bir konudur. Sitede, müşteri destek, genel konular ve bilgi, bayilik ve ortaklık, şikayet, pazarlama şeklinde beş ana dala ayrılmış e- mail adresleri yer almaktadır. Bunları tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda  canlı destek yöntemini de bu noktada kullanmanız olağan.

Perabet Mobil

Peraber sitesi, güncel olarak kullanmış olduğu giriş adresi ile aynı zamanda mobil hizmet de vermektedir. Bu şekilde, normal sitede olan tüm faaliyetlerden aynı ölçüde yararlanabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken ekstra bir eylem de bulunmuyor. Tablet ya da telefon gibi mobil cihaz kullanıyosanız, otomatik olarak site sizi mobil görünüme yönlendirmekte. Eğer bir başarısızlık söz konusu olursa bağlantı adresinin başına m ibaresini ekleyebilir ya da Perabet şikayet yöntemlerinden canlı destek ve benzeri üzerinden yardım alabilirsiniz.

Perabet Şikayet

Perabet Para Çekme

  1. TL Nakit
  2. Visa, MasterCard
  3. Neteller
  4. Eco
  5. Paykasa
  6. PayzWin

Sitede yer alan tüm finansal yöntemler belirtilmiş olup detaylı bilgi verilmemiştir. Bunun için sitede ek olarak ‘para çekme’ ibaresi de bulunmakta ama herhangi bir bilgi paylaşılmamıştır. Yalnızca, ödeme, para yatırma ve çekme konuları hakkında canlı desteğe başvurmanız önerilmiştir. Sizler de bunu baz alarak 7/ 24 canlı destek üzerinden bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Perabet Yeni Giriş Adresi

Üye olmak ya da siteyi ziyaret edip fırsatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız; en güncel adresi olan, Perabet16. com adresini kullanmanız yeterli olacaktır.2014 yılından beri aktif olarak hizmet veren site, adres değişikliğine gitse de, şu an bu adres üzerinden birçok spor ve casino oyunu üzerinden kullanıcılarına ulaşmaktadır. Müşteri hizmetlerini kullanarak site hakkında daha da ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Üye olmak için de ana sayfanın sağ kısmında yer alan alandan kolayca form doldurup kaydolabilirsiniz. Aynı zamanda herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok. Bu süre zarfında giriş adresi değişirse de sitenin verdiği e- posta adresini kullanabilirsiniz.

Perabet İle İlgili Diğer Yazılar

asli
Latest posts by asli (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir