Polobet Güvenilir Mi

Sektörde 10 yılı aşkın bir deneyimi bulunan yönetim kadrosu tarafından kurulduğu bildirilen sitenin 2016 yılında faaliyete geçtiği bildiriliyor. Montenegro E-Gambling Lisansı sahibi olduğu gözlemlenen sitenin faaliyetlerini E Gambling Montenegro d.o.o.(81000 Podgorica, Moskovska br. 65.,reg. no.5-0615951) bilgisiyle sunduğu bildiriliyor. Global Gateway 8, Rue de la Perle, Providence, Mahe, Seycgelles adresinde bulunan şirket ofisinin 188139 ticari sicil numarasıyla kayıtlı olduğu bilgisi veriliyor. Site 133-01/15 4A ve 1ER lisans numaraları ile Polobet güvenilir mi? sorularına yanıt verdiği gözlemleniyor.

Polobet Mobil

Sitenin akıllı telefonlar üzerinden bahis ve oyun seçeneklerinden faydalanmak isteyen üyelerinin hizmetine sunduğu mobil işlem sayfasının hızlı ve sorunsuz görüntülendiği biliniyor. Kaliteli içerik barındıran sitede bulunan lisanslı ve denetlenir işlem seçeneklerinin hem masa üstü versiyondan hem de mobil versiyondan verildiği gözlemleniyor. Sitenin mobil sayfasını görüntüleyebilmek için gerekli olan adresin, site güncel giriş adresiyle aynı olduğu bilgisi veriliyor. Mobil hizmet sayfasından yararlanan site kullanıcıları, istedikleri yerden istedikleri anda internete bağlanabilen bir taşınabilir cihaz kullanarak siteye anında erişim imkanı elde ediyor.

 

Polobet Para Çekme

Banka Havalesi

Sitenin para çekme seçeneği olarak vermiş olduğu yöntemin banka havalesi metodu ile sınırlı olduğu anlaşılıyor. Banka havalesi yöntemi ile 7/24 işlem yapma fırsatı bulunduğu, verilen talepten sonra ortalama 30 dakika içerisinde çekilen tutarın üye hesabına aktarılacağı bilgisi veriliyor. Komisyon tutarı ödenmeden çekilebilecek paranın en az çekim tutarı 100 TL olarak bildiriyor. Sitenin para çekme işleminde şeffaf davranması ve aydınlatıcı tavrı gayet doyurucuyken, bu seçeneğin sayısının Polobet şikayet konusu olarak gündeme getirilmesi mantıklıdır. Sitenin bu konuya biraz daha eğilerek birden fazla sanal kart yöntemlerini kullanıma açması bekleniyor.

Polobet Yeni Giriş Adresi

Giriş adresi üzerinde yakın bir zaman önce yapılan değişiklik dikkat çekiyor. Yapılan araştırmalardan bahsetmek gerekirse; Sitenin bu güne kadar 10 kere kasa adresini değiştirdiği gözlemlenmiyor. Şu anda siteye erişim sağlayabilmek için kullanılan adresin polobet10.com olduğu bildiriliyor. Çok seçenek ve kaliteli içerik barındıran sitenin, bonus ve diğer fırsatlarının da oldukça cazip olduğu söylenebilir.

asli
Latest posts by asli (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir