Redobet Şikayet

Redobet, uluslararası bir yönetime sahip olup tecrübeli bir ekip tarafından ortaya çıkarılmış bir markadır. 2016 yılından beri şu anki adresinde hizmet vermektedir. Redobet şikayet bildirimi konusunda online canlı destek sunmaktadır ve bu sistem 7/ 24 aktif olarak kullanıcıları beklemektedir. Aynı zamanda WhatsApp destek hattı da site üzerinde bulunmaktadır. Birçok sitede bulunmayan bu özellik sorun ve soruların bildirimi açısından oldukça faydalıdır. Yanı sıra, müşteri destek, finansal işlemler, belge kontrolü, reklam ve bonus işlemleri için ayrı ayrı mail adresi bulunmaktadır. Sorununuzun türüne göre buradan da ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden de Redobet’e erişebilirsiniz.

Redobet Güvenilir mi?

Redobet, yüksek oranlar ve oyun çeşitleri sağlamanın yanı sıra, güvenli ve adil bir ortam da sağlamaya çalıştığını belirtmiştir.  Bu kapsamda, Redobet güvenilir mi, konusunda Curacao e-Gaming lisansına sahip olduğunu belirtebiliriz. Bununla ilgili her türlü sorununuzu destek mailine yollayabilirsiniz. Lisans ayrıntıları da sitede yer alan linkte açıkça bulunmaktadır. Lisans numarası ise 1662/ TZÜ olarak müşterilerle paylaşılmıştır.

Redobet

Redobet Para Yatırma

 1.  Visa, MasterCard, Maestro
 2.  WebMoney, Neteller, Ukash
 3.  PayzWin, Paykasa
 4.  Eco, EcoPayz
 5.  Bank Transfer
 6.  CepBank, Havale

Sitede belirtilen Redobet para yatırma yöntemleri tam olarak bunlardır. Daha detaylı bilgi edinmek için siteye üye olduktan sonra sağ köşede çıkan “Finans” bölümünden ulaşabilirsiniz. Fakat herhangi bir işlem süresi ya da alt limiti sitede bulunmamaktadır.

Redobet Bonusları

 1.  %25 Kombine Bonusu
 2.  %20- %30 Discount
 3.  %50 İlk Yatırım Bonusu
 4.  %15 Yatırım Bonusu
 5.  %50 Günlük RakeBack
 6.  %20 Tombala Discount
 7.  %10 Spor Kayıp Bonusu

Redobet bonusları kapsamında belirtilen bonusların her birinden bir üye bir kere yararlanabilir. Aynı üye aynı anda sadece bir bonustan yararlanabilir. Bonusunuzun şartlarını sağlıyorsanız 24 saat içerisinde talep edilmesi gerekmektedir. Kombine kayıp bursu kapsamında en az art arda 4 maçın kaybedilmiş olması gerekmektedir. % 10’luk spor kayıp bursundan yararlanmanız için en az 100 TL’lik yatırım yapmanız gerekmektedir. İlk yatırım bonusundan faydalanmanız için de havale yöntemiyle ya da CepBank ile yatırım yapmalısınız.

Aslan Kuraltepe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir