rokspoker23.com Yeni Giriş Adresi – Rokspoker

Sitenin güncel giriş adresi rokspoker13.com ’dur. Bu adres ile giriş yaptıktan sonra, üyelik,bonus, oyun, bahis gibi tüm işlerinizi halledebilirsiniz. Fakat bir giriş sorunu yaşamanız durumunda ise büyük ihtimalle sitenin giriş adresinde bir değişim söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden aynı siteye giriş yapmak ve Rokspoker güvenilir mi konusunda da emin olmak için sitenin iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz. Özellikle belirtmiş olduğumuz Facebook, Twitter ve Google Plus hesaplarını bu noktada oldukça önemlidir.

Yeni Giriş Adresi: rokspoker23.com

Rokspoker Şikayet

Site, üyeleri ve ziyaretçileri için sorularının yanıt bulması adına, sıkça sorulan sorular, alanı hazırlamıştır. Sorunuzun yanıtı ya da şikayetinizin çözümü burada yer almıyorsa sitede iki temel iletişim yönteminden size bahsedebiliriz.  İlk olarak, canlı destek hattından bahsetmek gerekirse, sitedeki en çok kullanılan yöntemdir ve 7/ 24 aktif olarak kullanıcılarına destek vermektedir. Bununla beraber, sitede aynı zamanda sosyal medya hesapları da bulunmaktadır. Facebook, Twitter ve Google Plus hesaplarını kullanarak müşteri temsilcileriyle kontak kurabilirsiniz.

Rokspoker Yeni Giriş Adresi

Rokspoker Mobil

Mobil uygulama ya da mobil site için sitenin ana sayfasında herhangi bir yönlendirme bulunmamaktadır. Ayrıca, bilindiği üzere  şu an sitenin bir mobil uygulaması bulunmamakta. Fakat,Rokspoker’in telefon, tablet gibi mobil cihazlar üzerinden giriş yapanlar için mobil uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Site sizin, mobil cihazınızı algıladığı için otomatik olarak mobil haline geçiş yapacaktır. Mobil sitenin sol kısmında yer alan seçenekler bölümünden, sitede yer alan imkanlardan yararlanabiliyorsunuz. Bu süreçte bir sorun olması durumunda ise Rokspoker şikayet seçeneklerinden olan canlı yardımı ya da sosyal medyayı tercih edebilirsiniz.

Rokspoker Bonus

  1. Poker, Okey ve Tavla Oyunlarında,
  2. %60 Çevrim Şartsız Anlık RakeBack
  3. Kar- Şamba Kampanyası

Belirtmiş olduğumuz bu kampanya ve bonusun haricinde sitede şu an için farklı bir bonus türü bulunmuyor. Kar- şamba bonusunun içeriğinden söz edersek de, Perşembe günleri içerisinde yapılan çekiliş sonucu belirlenen kişilere verilmektedir. Kart sistemi ile çalışan bir bonus türüdür. Detaylarına ulaşmak için ana sayfada bulunan bonuslar sekmesine bakabilirsiniz.

Rokspoker İle İlgili Paylaşımlar

asli
Latest posts by asli (see all)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir